Warsztaty on-line
Tester automatyzujący w Selenium

Bezpłatne, otwarte warsztaty dla kandydatów na kolejną edycję praktycznych podyplomowych studiów „Tester automatyzujący w Selenium” 

Zapraszamy na warsztaty, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

Kiedy: 25.10.2023 r., godz. 17:30 
Gdzie:  ONLINE na platformie MS Teams  
Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania. 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając zgłoszenie https://podyplomowe.ka.edu.pl/doc/warsztaty-selenium.pdf i przesłać je na adres: asopel@afm.edu.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.10.2023 do godz. 12.00

Plan spotkania: 

17:30-17:40 – Wprowadzenie: nowoczesne technologie w testowaniu 

17.40-18:40 – Miniwarsztat z automatyzacji testów – sesja pokazowa 

18:40-19:00 – Sesja informacyjna (Q&A) o studiach podyplomowych. Informacje o tym, jak można przygotować do studiów w KAAFM – “Tester Automatyzujący w Selenium” studia podyplomowe IT

Informacje o studiach:

Celem studiów podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi technikami testowania i automatyzacji testów. Charakter studiów jest warsztatowy – zajęcia prowadzone są w formie warsztatów podczas których z wykorzystaniem scenariuszy testowych, środowisk testowych tworzone są programy testujące (skrypty) z wykorzystaniem języka programowania Java oraz Python. Nauka skupiona jest głównie na tworzenie testów automatycznych z wykorzystaniem Selenium Webdriver, Cypress od podstaw zatem i pozwala wejść w rozwój umiejętności w tym obszarze.

Prelegenci: 

mgr inż. Grzegorz Mazur

Prowadzi szkolenia dla osób dorosłych od 2012 roku (w tym w IT od 2014 roku). Pasjonuje się budowaniem projektów szkoleniowych IT uczących praktycznych umiejętności IT w celu podniesienia kwalifikacji lub przebranżowienia się. Od 2017, w ramach samych informatycznych studiów podyplomowych w różnych miastach przeszkolił, ponad 400 osób. Skupiony jest na pracy warsztatowej w grupach projektowych z wykorzystaniem kontroli wersji i praktycznej automatyzacji testów.

mgr inż. Karol Kolański 

Posiada doświadczenie w implementacji testów automatycznych w języku Python w projektach embedded, web oraz mobile. Od 2018 roku dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia informatyczne. Doskonale tłumaczy zawiłe zagadnienia z tematyki programowania czy automatyzacji testów – z naciskiem na osoby początkujące.

Zapraszamy serdecznie do udziału!